Blog - Tvůj fotoportrét

Přejít na obsah
FotoBlog
Na focení portrétů je krásné, že jste neustále mezi lidmi,
kteří jsou aktivní a něco dělají. Proto máme na našem webu i tuto sekci,
kde jsou nejen portrétní fotografie, ale i informace o akcích, na kterých jsme je pořídili.

Chcete zde mít také svoji akci? Pozvěte si nás:    kontakt  Výhody uzavírky silnice číslo I/16, Bezno - Jizerní Vtelno

Zdá se to být nemožné, ale i taková nepříjemná věc, jako je uzávírka frekventované silnice, může mít své výhody.

Asfalt je rovný a čistý, profil mírný - více viz přiložené video.Nohejbalové utkání mezi J. Vtelnem A a Čelákovicemi B (20.4.2019)

První letošní představení našich loňských baletních vicemistrů v teniskách proběhl dnešní sobotu (20. dubna 2019). Naši ekvilibrističtí akrobaté nad nízkou sítí se utkali s velmi kvalitním týmem Čelákovic, který dobrovolně sestoupil z druhé ligy.

Průběh dne byl z počátku poměrně jednoznačný ve prospěch Čelákovic. Pak se ale našim chlapcům podařilo snížit z 2:4 na 3:4 a lámal se den. Naše trojka bojující v osmém zápasu dne se probojovala ve třetím setu k matchballu. Za stavu 9:9 ve třetím setu však bohužel soupeřovou smečí na síti o zápas přišla. Soupeř se tak ujal vedení 3:5 na zápasy. Tento náskok již nepustil a porazil naše kluky 3:6.

Přes prohru bylo k vidění mnoho zajímavých soubojů a i vy se na ty zajímavé můžete podívat na přiložených fotografiích.Pěvecký sbor Charmoné v kostele na Stránově (23.3.2019)

Koncert pěveckého sboru ve Svatováclavském kostele na zámku Stránov zpříjemnil pozdní sobotní odpoledne příjemný zážitkem z poslechu vybraných skladem světových autorů, lidových a populárních písní .

Akustika kostela je pro zvuk lidského hlasu po tisíciletí jedním z nejlepších zesilovačů. Navíc mu dodává chrámovou ozvěnu a koncentruje sílu hlasů na posluchače.

Členové sboru pod vedením sbormistryně Jarmily Jalůvkové tak potěšili převážně posluchače z Jizerního Vtelna a blízkého okolí. Výtěžek ze vstupného byl věnován na pomoc dětem prostřednictvím nadace Unicef.Rodinný masopust v Krnsku (2.3.2019)

Rodinný masopust v Krnsku pořádaný základní a mateřskou školou Krnsko proběhl za účasti téměř padesáti dětí a podobného počtu rodičů proběhl v Horním Krnsku. Děti měly nacvičené písničky i krátké taneční vystoupení, kterým u každého stavení symbolicky přály hospodáři úspěšný a dobrý rok.

Na velkém počtu účastníků se projevuje skvělá práce učitelek s dětmi, které i ve svém volném ase připravují pro děti kromě masopustu i další akce - namátkou sportovní den čí zpívání koled.

Od dětského domova se šlo přes jednotlivá stavení, bytový dům až do místní hospody.
Hospodářky byly vzorně připravený a dětem nabídli výborné dobroty. Dospělým pak po štamprdličce.

K vidění byly již tradiční masky i některé nové. K těm méně nápadným patřila třeba maska ženicha - viz doprovodný obrázek. Ale ve spojení s nevěstou. Mezi dospělými pak "zářil" pan farář - k výborné masce přidal milý úsměs a laskavý hovor.Masopust na Hrušově (23.2.2019)

V obci Hrušov u Mladé Boleslavi proběhl po delší pauze masopust.
Krásné počasí, milí a usměvaví lidé  a výborná bubenická kapela. Dokonalé masky bavily dospělé i děti.

Masopustní průvod navštívil čtyři stavení a odpoledne ukončil společnou zábavou v místní malebné hospůdce "U Lenky a Sergeje".Podzimní Sosnění (6.10.2018)
Závody veteránů na okruhu v Sosnové. Tedy, ono není tak plně pravda - když v úvodní řeči pořadatel použil slovo „závod“, tak si hned přede všemi vynadal: „Zapomeňte, že jsem kdy vyslovit ZÁVOD“.

A jak je to s veterány? Některé vozy jsou opravdu nefalšované historické kousky, o které se majitelé starají natolik dobře, že je mohou jednou za čas znovu vyvézt na závodní okruh. Jiné jsou však vynalézavě postavené vozy, kdy se do starších karoserií montují silnější motory a další, pro závody nezbytné úpravy.

Proto je asi nejvýstižnější název použitý i na letáčku s programem: podzimní Sosnění. Podzim je, jede se na okruhu v Sosnové a to co zde probíhá je ze všeho nejvíc přátelské setkání lidí zapálených do motoristického sportu a automobilů veteránů.

Tedy, ne že by se na dráze nezávodilo - ale důležitější než pozice v cíli je zde dojet zdráv, bez škrábnutí miláčka a s dobrým pocitem z jízdy.

Specialitou Sosnění je závěrečná jízda - závod, kdy jezdci po startovním výstřelu vybíhají z protilehlé strany dráhu do svých vozů; po vzoru závodu v „Le Mans“. S úsměvem bylo možné sledovat, jak někteří piloti zápolili s upínacími pásy tak dlouho, až první soupeři byli již skoro v polovině trati.Svatováclavské slavnosti (29.9.2018)
V sobotu 29. září 2018, za krásného slunečného počasí (byť ve stínu mohla být již po chvíli sezení zima), proběhla na zámku akce pro dospělé i pro děti.

Ale kdo by vysedával. Na kapely se dalo tančit a případně si dojít pro svařák či grog.

Děti se pak mohli vyřádit na ručně poháněném řetízkovém kolotoči, zastřílet si z kuše nebo si zasoutěžit a zaskákat ve výborném programu pod názvem "Honza Popleta".

Na zámku, v příležitostné restauraci, si pak ti, kdo rádi ochutnají "divočinu", mohli objednat menu o čtyřech chodech, na kterém nechyběl daněk, divočák, muflon, kanec či bažant. K tomu všemu hráli:  Kapela Marola, Kapela MeziNáma, Písničkářka Adéla JonášováMirek Číž rally - portrét a pozvánka závodníka (11.8.2018)
Testování závodního vozu s sebou nese nejeden problém. Počínaje otázkou kde jezdit, přes jak se tam dostat a konče tím, jak to vlastně dopadne.

Mirek je mladý nědějný jezdec s velkou podporou rodinného týmu. Na testování zvolili bývalé letiště u Katusic. A kromě trpících pneumatik všechno dopadlo velmi dobře.Provazy v kostele - portrét Petra Šiky (1.7.2018)
Vernisáž děl Petra Šiky v zámeckém kostele zámku Stránov. Navazující výstava potrvá až do konce srpna 2018.

Autor se věnuje interiérové tvorbě prostorových monochromatických kompozic. Podstatou výtvarného projevu je subtilní kombinace hmotových struktur v barevně neutrálním prostředí. Vizuální kompozice vytvářejí spolu s průhledy na pozadí jednotný prostor s pozoruhodnou světelnou atmosférou.

Výtvarné objekty Petra Šiky vznikají unikátní technikou kombinace stabilizovaných provazových solitérů na pozadí základních geometrických formátů podkladu. Atraktivní prostorové řešení vyniká zvláště v kreativní kombinaci s individuálním osvětlením. Více o autorovi na www.petrsika.infoRock na zámku - portrét kapely SDH (29.6.2019)
Stránovský zámek rozezvučel melodický autorský rock kapely S.D.H.

Podle očitých svědků, se muzika linula vlhkým teplým večerem až ke "Kufrovi".
A kdo nám hrál? Více viz odkazyNohejbal JV A - Nymburk 6-1  (9.6.2018)
Sportovní klání se spoustou artistických vložek :-)
Nakonec zvítězili naši!Starší události (výběr):Svatba, děti, rodina.
Fotografie v klidu a v příjemném prostředí.

Fotografie v přírodě i v ateliéru
 

Tvůj fotoportrét
Kancelář A1, Rek, s.r.o., T.G.Masaryka 1076, Mladá Boleslav | T: 778 486 626
Návrat na obsah